Polityka prywatności

Dane osobowe osób kontaktujących się z e-paramedic.pl Mariusz Andrzejczak, zarówno przez wysłanie wiadomości e-mail jak i listownie będą przetwarzane przez e-paramedic.pl Mariusz Andrzejczak z siedzibą ul. Tektoniczna 37/3, 25-640 Kielce, jako administratora danych w celu przekazywania Państwu informacji dotyczących usług i produktów oferowanych przez e-paramedic.pl Mariusz Andrzejczak oraz w celu udzielania odpowiedzi na kierowane przez Państwa zapytania.
Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania Państwu ww. informacji przez e-paramedic.pl Mariusz Andrzejczak. W celu skorzystania z wskazanych praw mogą Państwo zgłosić się do siedziby e-paramedic.pl Mariusz Andrzejczak lub przesłać wniosek na adres listownie lub drogą elektroniczną.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w zakładce RODO, ujęte tam informację dot. przysługujących uprawnień mają zastosowanie do danych osobowych pozyskiwanych ww. sposób.