Firma e-paramedic.pl powstała w 2007 roku z połączenia pasji oraz chęci promowania szeroko pojętego bezpieczeństwa. Zajmujemy się kompleksową organizacją i realizacją:

  • kursów i szkoleń z zakresu pierwszej pomocy
  • form kształcenia podyplomowego kadr medycznych
  • eventów medycznych
  • imprez firmowych podnoszących bezpieczeństwo pracowników
  • dostawy automatycznych defibrylatorów AED
  • imprez masowych w zakresie bezpieczeństwa uczestników

Nasza oferta jest skierowana do firm, instytucji, jak i osób fizycznych. Realizujemy usługi na terenie całego kraju.

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, co daje gwarancję usługi na wysokim poziomie (merytorycznym i organizacyjnym).

Kadrę instruktorską stanowią czynni zawodowo ratownicy medyczni z wieloletnim stażem. Instruktorzy mają bogate doświadczenie wynikające WIELOLETNIEJ pracy w zespołach ratownictwa medycznego, szpitalnych oddziałach ratunkowych oraz jako wykładowcy uczelni wyższych.

CELE:

Celem działania firmy e-paramedic.pl jest podnoszenie świadomości i umiejętności społeczeństwa w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy potrafi pomóc osobie będącej w stanie zagrożenia życia bądź zdrowia. Wiemy, że zespół ratownictwa medycznego nie zawsze dostępny natychmiast. Podczas realizowania zleconych nam zadań szczególny nacisk kładziemy na podnoszenie świadomości jak ważne, jest udzielanie pierwszej pomocy.

Dlaczego My?

Zapewne zastanawiacie się Państwo, dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?
W ramach współpracy z naszą firmą oferujemy każdemu z naszych klientów:
–  wsparcie naszego zespołu na każdym etapie poparte wieloletnim doświadczeniem
–  wysokiej jakości sprzęt dydaktyczny
–  profesjonalną obsługę każdego klienta
–  niepowtarzalną atmosferę podczas realizowanych przez nas zadań
–  profesjonalny zespół instruktorów
–  terminowość i fachowe doradztwo
Dzięki naszym usługom jesteście Państwo w stanie odczuć wzrost poczucia bezpieczeństwa w firmie. Świadczą o tym liczne referencje, którymi chętnie się chwalimy.

Już dziś nie musicie się Państwo zastanawiać czy dotychczasowe szkolenia zostały zrealizowane na odpowiednim poziomie. Wystarczy skorzystać z naszej oferty i przesłać do nas zapytanie na office@e-paramedic.pl